Cyklistické legíny s opätkami už nie sú trendom. A už vôbec nie so žabkami, sandálmi alebo balerínkami.
Cyklistické legíny, ako ich NEnosiť?
Cyklistické legíny už dávno nie sú len výsadou cyklistov, obliekame si ich s obľubou aj my. Poznáte však pravidlá ich nosenia?
Ako už vieme, cyklistické legíny by sa mali končiť niekde v druhej polovici stehna. Nemali by byť príliš krátke, ani príliš dlhé, respektíve prelínať sa s kolenom. Vtedy to opticky skracuje a zväčšuje stehná. Dnes sa naučíme ako si vybrať tie ideálne.
Ako by mali vyzerať ideálne cyklistické legíny?
Pravidlo číslo jedna: mali by žene sedieť ako uliate, to znamená nie väčšie, a už vôbec nie menšie číslo. Nie je nič nevkusnejšie, ako tuk „vylievajúci sa“ spod legín v okolí stehien. A keď si ich kúpite menšie, garantujeme vám, že spravia aj zo štíhlych nôh naliate valce. Gravitácia nepustí, a to, čo stlačíte hore sa logicky musí niekde vytlačiť.
Pravidlo číslo dva: mali by byť bezšvové, elastické a jemne prekrývať bruško. Cyklistické legíny končiace na bedrách? Toto NIE ani v najdivokejších snoch. Skrátka by mali pôsobiť vkusne ako jednoliaty celok.
Pravidlo číslo tri: farby a divoké vzory len v prípade, že máte postavu modelky. Nosiť ich môžete aj keď máte pár kíl navyše, ale radšej v tlmených tmavších farbách.
Pravidlo číslo štyri: ruky preč od lacných a priesvitných kúskov! Priesvitné cyklistické legíny, a v nich presvitajúce nohavičky kontrastnej farby? To už môžete ísť radšej nahá. Dajte si záležať na kvalitných materiáloch.
Ani takto NIE!
V prípade, ak nejdete na Halloween prezlečená za párty Angličanku, nekombinujte cyklistické legíny s ničím lesklým, a už vôbec nie s opätkami. Táto éra je už našťastie za nami. Na bežné nosenie v ležérne ladenom outfite áno, na večer rozhodne nie. Nenoste k nim ani elegantné sandálky ani biznis kabelky ak nechcete pôsobiť smiešne. Pamätajte si- menej je viac.