Chcem Vrátiť tovar

Pre výmenu tovaru, je potrebné vyplniť formulár nižšie. O ďalšom postupe, Vás bude kontaktovať náš pracovník. Plne akceptujeme, že nie vždy nesadne všetko, čo vidíme na obrázku. Preto jednoducho vyplňte dotazník a veľmi radi Vám vyhovieme. Zo zákona máte 14 dni na to, aby ste podali podnet na vrátenie tovaru. Bezdôvodne vrátiť je možné iba nepoškodený tovar.

Chcem Vymeniť tovar

Nesadla veľkosť? Nevadí! My Vám tovar veľmi radi vymeníme za to, po čom túžite. Vyplňte dotazník a náš pracovník Vás bude kontaktovať.

Tovar nie je ako na obrázku

Snažíme sa prinášať najreálnejšie produktové fotografie našich produktov, avšak niekedy nedokážeme zobraziť farby tak, aké v skutočnosti sú, alebo vyzerajú inak pri každom lome svetla. Aj my sme len ľudia a nakoľko máme veľa podobných druhov, stane sa že sa objednávka zamení. Dajte nám jednoducho vedieť prostredníctvom dotazníka a veľmi radi Vám vyhovieme.

Tovar je poškodený

Precízne kontrolujeme všetky legíny, avšak niekedy aj nám cez očko prejdú niekedy na vonok, banálne chyby. Takýto tovar Vám veľmi radi vymeníme, stačí vyplniť dotazník a náš pracovník sa Vám bude venovať. Ako ospravedlnenie, od nás pri reklamácií získavate zľavový kupón, ako ospravedlnenie.

Reklamačný formulár

    Dôvod odstúpenia:

    Spôsob riešenia:

    Máte niečo na srdci? Dajte nám o tom vedieť.